Par Valleta

„Valleta” - Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Valmieras centrā, Rīgas ielā 4.

Vairāk kā 50 gadus atpakaļ šeit tika uzcelta ēdnīca un restorāns, kas vēlāk tika izveidots par universālveikalu „Valmiera”. Sekojot tirgus attīstības tendencēm, 2007. gadā veikala īpašnieks – SIA „VRPB” – uzsāka tā rekonstrukciju un jau 22. novembrī atklāja jaunu un mūsdienīgu tirdzniecības centru – „Valleta”.

Šobrīd „Valleta” 4 stāvos darbojas 70 tirdzniecības vietas, kurās preces visai ģimenei piedāvā gan Eiropā atpazīstamu zīmolu veikali, gan iecienītu Latvijas zīmolu un reģiona uzņēmēju veikali.

Nosaukums „Valleta” izveidots, apvienojot divu vārdu saīsinājumus: „val” no vārda Valmiera un „leta” no latīņu izcelsmes vārda Letonia – Latvija. „Valleta” logo attēlota cauri pilsētai plūstošā Gauja, un, tā kā kustība tirdzniecības centrā tiek organizēta pa apli, papildus tajā iekļauti vārdi PILSĒTAS GALERIJA.

Novērtējot preču klāstu, pakalpojumus un pilsētas infrastruktūru, „Valleta” par savu iepirkšanās vietu izvēlas ģimenes no visas Vidzemes un tuvāk robežai dzīvojošie igauņi. No jebkuras reģiona pilsētas Valmiera ir tuvāk un ērtāk sasniedzama kā Rīga, kas nozīmē, ka, iepērkoties šeit, Jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet arī degvielai nepieciešamos līdzekļus un par vienu un to pašu naudas summu iegādāsieties vairāk. Tieši tāpēc par „Valleta” saukli ir kļuvis „Tavs tuvākais tirdzniecības centrs pašā Valmieras centrā!”.

Katru dienu tirdzniecības centrā ienāk 6000 – 7000 apmeklētāju, par kuru labsajūtu un patīkamu apkalpošanu rūpējas vairāk kā 300 darbinieku.

"Valleta" energopārvaldības sistēma ir balstīta uz ilgtspējīgas attīstības principiem un tajā tiek veicināta efektīva energoresursu izmantošana, būtiski samazinot to ietekmi uz vidi. To apliecina SIA "VRPB" izsniegtais ISO 50001 sertifikāts.

Valleta
ISO Valleta

Fakti

Lielākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas

Neto apgrozījums gadā pārsniedz 22 miljonus eiro

70 veikali

6000 - 7000 apmeklētāju dienā

Vairāk kā 300 darbinieku